כלבים

כלבים חמודים

כלבים חמודים כולם אוהבים. ישנם גזעים רבים של כלבים שיכולים להיחשב חמודים, אך אין הגדרה אוניברסלית למה הופך כלב לחמוד.

אנשים מסוימים עשויים למצוא גזעים מסוימים כאטרקטיביים יותר מאחרים, בעוד שאנשים אחרים עשויים למצוא אותו גזע לא מושך. לדוגמה, אנשים מסוימים עשויים למצוא את כלב פאג סיני חמוד בעוד שאחרים עשויים לחשוב שהם מכוערים בגלל הפנים השטוחות והעיניים הגדולות שלהם.

הכנו לכם רשימה של 27 כלבים הכי חמודים שמצאנו !

כלבים חמודים מאוד – הרשימה המלאה

1. אלסקן מלמוט

האלסקן מאלמוט הוא גזע של כלבי בית. הם גזע גדול של כלבים מסוג שפיץ עם פרווה עבה וכבדה. לפעמים הם נקראים "כלבי האסקי" מכיוון שהם נראים כמו האסקי סיבירי, אבל יש להם יותר פרווה ושוקלים יותר.

מלאמוטים באלסקה הם מאוד ידידותיים ומלאי חיבה כלפי בני משפחתם. הם גם מסתדרים היטב עם חיות אחרות, במיוחד כלבים אחרים, הכלבים עצמם נחשבים ליפים עם פרצוף עגול וחמוד.

אלסקן מלמוט חמוד
אלסקן מלמוט – חמוד ואלגנטי

2. פודל

פודלים הם סוג של כלבים שגודלו בגרמניה, אך כעת הם פופולריים בכל רחבי העולם. הם ידועים בפרווה המתולתלת הארוכה שלהם.

פודלים מגיעים בצבעים רבים ושונים, אך שחור ולבן הוא דפוס הצבע הנפוץ ביותר. פודלים יכולים להיות כלבים גדולים מאוד או כלבים קטנים מאוד תלוי באיזה סוג של פודל הם. חלק מהפודלים נחשבים לפודלי צעצוע וחלקם נחשבים לפודלים סטנדרטיים.

פודל טוי נחשב לחמוד ביותר בתחום ופשוט אי אפשר שלא להתאהב בכלב הזה.

לקריאה נוספת: פודל טוי
פודל טוי
פשוט גור מתוק שלא גודל – פודל טוי

3. יורקשייר טרייר

יורקשייר טרייר הוא גזע כלבים קטן. הם מאוד פעילים ואוהבים לשחק.

יורקשייר טרייר הוא גזע כלבים קטן. יש להם פרווה ארוכה ונעימה שמגיעה בצבעים רבים כולל שחור ושזוף, כחול, אדום, שמנת, שוקולד ומשמש. האוזניים שלהם עומדות זקופות ויש להם זנב ארוך שמתפתל על הגב בצורה מתוקה.

יורקשייר טרייר הם כלבים פעילים מאוד שאוהבים לשחק עם ילדים או כלבים אחרים. הם גם נהנים להתרוצץ בשטח פתוח כמו חצר או פארק. אפשר ללמד את הכלבים הקטנים האלה לעשות טריקים כמו לשבת על הרגליים האחוריות וגם לעשות להם תספורת מיוחדת.

לקריאה נוספת: יורקשייר טרייר
כלבים חמודים יוריקשר
יורקשייר טרייר – שובב ומקסים.

4. בולדוג צרפתי

הבולדוג הצרפתי החמוד הוא גזע קטן של כלבי בית. לגזע זה יש פנים מקומטות, אוזניים דמויות עטלף ולוע קצר.

בולדוגים צרפתיים נקראים לעתים קרובות כ"ליצנים בגלימה של פילוסוף" מכיוון שהם כל כך שובבים ואנרגטיים. הם אוהבים לשחק עם ילדים, כלבים אחרים ואפילו חתולים. הם גם טובים מאוד במתן חיבוקים!

הבולדוג הצרפתי הוא אחד מגזעי הכלבים הפופולריים ביותר בעולם כיום. הוא מדורג במקום השישי ברשימת הגזעים הפופולריים ביותר בארצות הברית, על פי נתוני הרישום של מועדון הכלבנות האמריקאי לשנת 2015 ללא ספק מדוברם בסוג כלבים חמודים במיוחד שכל אחד יכול לאהוב.

בולדוג צרפתי
בולדוג צרפתי בפוזה אופיינית

5. גולדן רטריבר

גולדן רטריבר הם הגזע הפופולרי ביותר של כלבים באמריקה. הם גם אחד הגזעים הפופולריים ביותר באינסטגרם עם למעלה מ-700,000 עוקבים.

לגולדן רטריבר יש הרבה תכונות שהופכות אותם לחיית מחמד מועדפת על אנשים רבים. הם כלבים נאמנים, מלאי חיבה וחכמים שאוהבים להיות עם בעליהם יש להם פנים מתוקות וחכמות ומרגישים כמו חבר אנושי.

אימא ובן גולדן רטריבר
גולדן רטירבר אמן והגור שלה נחים

6. כלבי תחש

כלבי תחש ידועים בגופם הארוך וברגליים הקצרות. הם ידועים גם באהבתם לתשומת לב אנושית. הם כלבים מאוד ידידותיים ונאמנים המהווים חיות מחמד משפחתיות מצוינות, הרגליים הקטנות, הגוף הארוך והשובבות שלהם מכניסים אותם עמוק לרשימה הפותחת של הכלבים החמוד שלנו.

כלבים חמודים מאוד - כלב תחש
גור כלב תחש מהפנט !

7. סמויד

הסמויד הוא גזע כלבים שמקורו בסיביר. הוא בן למשפחת שפיץ וניתן לראות אותו במדינת רוסיה, כמו גם במדינות אחרות באסיה.

הסמויד שימש לרעיית איילים ולשמירה על בתים בשל אופיו הידידותי. הגזע גדל במקור כדי לעזור למשיכת מזחלות, אך כעת הוא הפך פופולרי יותר כחיית מחמד משפחתית.

גור סמויד חמוד
סמויד שובב צעיר

 

8. קיירן טרייר

קיירן טרייר הם גזע קטן של כלבים שגודלו במקור לציד ואוהבים להשתובב ולשחק.

קיירן טרייר
קיירן טרייר עושה פרופיל

9. פומרניאן

פומרניאן הוא גזע של כלבים הידוע בפרווה המסתלסתלת שלו, קטנים בגודלם, וזה הופך אותם לכלב המושלם עבור גידול בדירה לגזע זה יש היסטוריה ארוכה, והם גודלו לראשונה בפומרניה, ומכאן השם פומרניאן.

פומרניאן
פומרניאן בפרופיל, מתקתק

10. שיבה אינו

שיבה אינו זהו כלב לא קטן ונחשב לגדול אבל אפשוט אי אפשר שלא להתאהב בשובבות המקסימה שלו, מקורו של הכלב ביפן ואמריקה והוא כלב צייד שמעריכים שהתגלגל מזאבים.

שיבה אינו
שיבה אינו, אוהבים משחק וחום

11. פומסקי

כלבי פומסקי הם הכלאה בין האסקי פומרניאן להאסקי סיבירי. גזעים אלה ידועים כחמודים, רכים וידידותיים.

כלבי פומסקי הם לא רק מקסימים, יש להם גם יתרונות בריאותיים רבים. יש להם תוחלת חיים של 14-16 שנים ומשקלם סביב 10-25 פאונד. הם נוטים להיות חברתיים יותר מגזעים אחרים בגלל האינטליגנציה שלהם והצורך שלהם בתשומת לב.

כלב פומסקי
בין המתוקים שפגשנו, פומסקי! צילום: Dwight Sipler

12. בישון פריזה

עוד כל שנכנס עמוק לרשימת הכלבים החמודים שלנו הוא כלב הבישון פריזה, שנחשב גם לכלב היפואלרגני והוא מאוד חברותי ומתאים גם למשפחות עם ילדים.

בישון פריזה
בישון פריזה – אוהבים לרבוץ

 

13. אסקימו אמריקאי

כלב האסקימו האמריקאי הוא גזע כלבים שפותח בגרמניה. הם מאוד פופולריים בצפון אמריקה, אבל מקורם בגרמניה. הם גודלו כדי לרעות כבשים וחיות אחרות ויש להם גם הרבה פרווה מה שגורם להם להיראות חמודים מאוד בשילוב של עיינים עוצרות נשימה.

כלבים חמודים - אסקימו אמריקאי
פשוט דוגמן – אסקימו אמריקאי.

14. כלב צ'יוואווה

כלב צ'יוואווה הוא כלב קטן במיוחד שלא מפחד מכלום, הוא נראה כל כך חמוד שקשה להאמין שמהקטנים האלה יוצא אנרגיות כאלה.

כלב צ'יוואווה - כלבים חמודים
כלב צ'יוואווה, קטן ושובב, אך כריזמטי

15. פפיון

כלב פפיון הוא סוג של כלב שגודלו כך שייראה במיוחד בצורה המתוקית שלו.

סוג זה של כלבים התחיל בשנות החמישים כאשר מגדל אנגלי, ג'ורג' סמית', חיפש דרך לגרום לכלבים שלו להתבלט. הוא שם לב שלכלבים יש גוף ארוך ורגליים קצרות, אז הוא החליט לתת להם קשתות על צווארם. מטרתו של סמית' הייתה ליצור את הכלב המושלם והוא הצליח עם תוכנית הגידול שלו כמו שאתם רואים בתמונה.

כלבים חמודים - כלב פפיון
פפיון אחרי משחק בגשם

16. קינג צ'ארלס

כלבים מסוג קינג צ'ארלס הם חמודים, רכים וידידותיים. הם אוהבים להיות במרכז תשומת הלב והם די טובים בלהיות מקסימים עם כל המשפחה שלכם.

16. קינג צ'ארלס כלבים חמודים
המלך צ'ארלס בפוזה אופיינית.

 

17. רועה שלטי

כלבי השפרד הם לא רק חמודים, אלא גם מאוד מגינים ואינטליגנטים. הם שימשו לרעיית צאן ולהגנה על בעלי חיים במשך מאות שנים.

כלבי השפרד
זוכרים את לאסי ?

 

 

18. לאפהאנד פיני

לאפהאנד פיני  הוא גזע בינוני של כלבים שגודלו במקור כדי לרעות איילים באזור לפלנד בפינלנד. גזע זה הוא אחד הגזעים העתיקים ביותר בפינלנד ונחשב לאחד מהכלבים הלאומיים.

כלבים חמודים לאפהאנד פיני
לאפהאנד פיני – מלכותי ומיוחד.

 

19. שי טסו

שי טסו זהו כלב קטן שידוע בשערו הארוך והגולש. הם ידועים גם בתור כלב האריה מכיוון שהם גודלו כדי להידמות לשי צו, שהיה חיית מחמד אימפריאלית סינית.

לקריאה נוספת: שיצו

כלבים חמודים שי טסו
מלך המתיקות – שי טסו

20. יוריקפו

יורקיפו יורקי הם כלבים קטנים הנחשבים לבני לוויה המושלם לאדם ובהחלט יש להם מקום מכובד ברשימת הכלבים החמודים והמתוקים שלנו. הם בעלי חיים מאוד אוהבים וחברתיים, וזו הסיבה שהם מהווים תוספת נהדרת לכל משפחה ומאוד קשה לעמוד בפניהם.

יורקי הם אחד הגזעים הפופולריים ביותר של כלבים בעולם. הם הוצגו בסרטים, תוכניות טלוויזיה וספרים במהלך השנים.

יוריקפו
יוריקפו – פשו לימוס ממנו.

21. פאג

פאגים הם סוג של כלבים שיש לו לוע קצר ומקומט וזנב מתולתל מקסים. לעתים קרובות הם מכונים "הליצנים של עולם הכלבים" מכיוון שיש להם פנים כה אקספרסיביות.

פאגים גודלו במקור בסין בשנות ה-1500, ונקראו "מסטיף הולנדי". הגזע היה פופולרי מאוד בסין וביפן, אך לא היה מוכר מחוץ למדינות אלו עד לאחרונה.

פאגים ידועים בתור כלבים ידידותיים ועדינים שאוהבים להתכרבל עם בעליהם. יש להם גם הרבה אנרגיה וזקוקים להרבה פעילות גופנית מדי יום.

כלבים חמודים - פאג
ילד קטן ושובב – פאג.

22. וונדל

וונדל הוא כלב חמוד והוא מגיע אלינו היישר  מארצות הברית.

הוא אוהב לשחק ויש לו התנהגות של ילדון קטן ושובב.

וונדל
וונדל לפני תספורת, צילום: Dave Lauretti

 

23. קוקאפו

הקוקאפו הוא זן של הפודל והקוקר ספנייל. הם מאוד רכים ויש להם פרווה מתולתלת. זהו סוג כלב קטן, אז הם לא צריכים הרבה מקום להתרוצץ בו.

הקוקאפו טוב מאוד עם ילדים, כי הם עדינים וסבלניים. הם יכולים להסתדר גם עם כלבים אחרים.

קוקאפו
קוקאפו – חברותי לכולם.

24. שורקי

השורקי הוא כלב הכלאה המהווה שילוב בין שני גזעי כלבים – השי צו והיורקשייר טרייר. גזע זה של כלבים ידוע גם בשמות אחרים כגון שורקי צו, יורקי-שי צו, או פשוט רק שי-צו יורקי. המילה "שורקי" נובעת מ"שי צו" ו"יורקשייר טרייר".

לגזע זה של כלבים יש תוחלת חיים ארוכה והוא יכול לחיות עד גיל 15 בממוצע. הם ידועים כחיות ידידותיות, נאמנות, אינטליגנטיות ומלאות חיבה שהופכות חיות מחמד נהדרות למשפחות עם ילדים או חיות מחמד אחרות בבתיהם.

כלבים חמודים - שורקי
שורקי – התינוק החדש שלכם.

25. הוואנס

ההוואנס הוא כלב קטן בעל אישיות שובבה ואוהבת. הם גם ידועים בהיותם אינטליגנטיים מאוד. ההוואנים אינם נובחים, ולכן הם מושלמים למגורים בדירה.

הכלב הוא בן לוויה מצוין לאנשים שגרים בדירות או בבתים קטנים כי הם לא נובחים הרבה בכלל.

לגזע זה של כלבים יש אישיות שובבה ואוהבת, מה שהופך אותם לחברים טובים וחמודים.

הוואנס כלבים חמודים
הוואנס – חבר טוב וחמוד.

26. כלב דלמטי

מי לא מכיר כלבים דלמטים ? הם פשוט מתוקים שהם קטנים ואי אפשר שלא להתאהב בהם שהם גדולים, הכלב זכור מהסרט 101 כלבים דלמטים.

כלב דלמטי
איך אפשר שלא להתאהב בך ?

27. גולן דודל

הכלאה מיוחדת של כלבי הגולדן רטריבר לבין פודל יוצרת את הכלב המקסים הזה שידוע בנאמנות שלו, הוא נוח לאילוף והוא שווה בקסמו, אחד הכלבים שכנראה הולכים לכבוש את הבתים בכל העולם.

גולן דודל 
גולן דודל – פשוט מדהים.
לקריאה נוספת: גולדן דודל.

 

צירפנו לכם גם סרטון נהדר של כלבים חמודים משתובבים ומשחקים שפשוט תרצו לאכול אותם !

4.9/5 - (102 {הצבעות})

כתיבת תגובה

Back to top button